Kartal ve Şişli %100 Ekolojik Pazarlarda “Doğal Yollarla Gerçek Temizlik Atölyesi”

By , 24/03/2013 08:01

Doğaya ve kendinize zarar vermeden temizlik mümkün!

Buğday Derneği herkesi Ekolojik Yaşam Rehberi’mizin son sayısından sizlerle paylaştığımız ekolojik temizlik malzemelerini beraber hazırlayacağımız ve %100 Ekolojik Pazarları’mızda gerçekleşecek Gerçek Temizlik Günleri’ne bekliyor!

Ekolojik Yaşam Rehberi’nin 14. Sayısında hep beraber “Gerçek temizlik mümkün!” diye haykırmış, evlerinizde uygulayabileceğiniz tarifler vermiştik. Şimdi bir adım ileri gidiyor ve %100 Ekolojik Pazarlarımızda gerçekleştireceğimiz “Gerçek Temizlik Günleri” ile rehberimizde yayınladığımız tüm tarifleri beraber hazırlıyor ve uyguluyoruz!

İlki  16 mart cumartesi Şişli %100 Ekolojik Pazar’da gerçekleştirilen, Şişli ve Kartal Ekolojik Pazarlarımızda aşağıda görebileceğiniz tarihlerde kuracağımız Gerçek Temizlik Tezgahı’nda saat 11:00 ve 13:00’te tüm tarifleri baştan sonra anlatacak, sizlerle beraber hazırlayacak ve uygulayarak nasıl pırıl pırıl sonuçlar elde ettiğimizi göreceğiz!

Ekolojik bir yaşama adım atmak, gezegendeki ayakizinizi küçültmek ve beraber üretmenin hazzını yaşamak için hepinizi %100 Ekolojik Pazarlarımızdaki Gerçek Temizlik Tezgahı’na bekliyoruz!

Hangi Tarifler Var?

Bulaşık makinası tozu, elde bulaşık yıkama sıvısı, krem temizleyici, çok amaçlı yüzey temizleyici, çamaşır makinası tozu, cam temizleyici, çamaşır yumuşatıcı…

Saat Kaçta Gelmeliyim?

Her Gerçek Temizlik Günü saat 11:00 ve 13:00’te tüm tarifleri baştan sona hazırlayacak ve uygulayacağız.

Gerçek Temizlik Günleri Ne Zaman?

31 Mart Pazar: Kartal %100 Ekolojik Pazar

6 Nisan Cumartesi: Şişli %100 Ekolojik Pazar

14 Nisan Pazar: Kartal %100 Ekolojik Pazar

Buğday Derneği

Leave a Reply

*

Panorama Theme by Themocracy